هماي سعادت دليجان - مجتمع تفريحي رفاهي و خدماتي 

باشگاه مشتریان همای سعادت

باشگاه مشتریان همای سعادت، خانه‌ای برای مشتریان همیشگی و همراه با ما خواهد بود. خانواده‌ای که با احساست و وفاداری مشتریان همای سعادت معنا شده است و اکنون نوبت ماست که قدردان همراهی مشتریان خود باشیم. عضویت در باشگاه مشتریان همای سعادت، بهانه‌ای خواهد بود برای ما تا همراهی مشتریان خود را از لحظه تولد همای سعادت تا امروز با احتـرام و اختصاص شـرایط ویژه به اعضـای خود قدر بدانیم. آنچـه هستیم را مرهون حضور همیشـگی و تاییـد مشتریان خود می دانیم و البتـه نقـدهایی که اگر نبود، شـاید دیده‌ها و دانسـته‌های ما برای گام‌های بعد کمتر از آن بود که تا به امروز قدم برداشته ایم.
کافیست در هر بار مراجعـه و خرید از همای سعادت، کارت عضویت خود را به هـمراه داشـته باشید تا در مجموعه‌های عضو خانواده باشگاه مشتریان، میزبان شما باشیم، در زمان پرداخت صورتحساب و در همان فاکتور، امتیاز دریافت نماییـد و با هزینـه کرد امتیازات خود از خدمات ویژه باشگاه به رایگان "تا سقف امتیـاز خود" با شرایط اعلام شده بهره ‌مند شوید.


نحوه عضویت

با تکمیل فرم عضویت باشگاه مشتریان همای سعادت در کانتر باشگاه در لابی مجتمع، اطلاعات شما ثبت خواهد شد.


ارتباط با ما

جهت پاسخگویی به سوالات به کانتر باشگاه مشتریان واقع در لابی مجتمع مراجعه نمایید و یا با شماره تماس 44249000-086 حاصل نمائید.
برای اطلاع از تازه ترین خدمات باشگاه، طرح ویژه و شرایط استفاده از خدمات می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام باشگاه مشتریان مراجعه نمائید.


ورود به پنل باشگاه مشتریان